Fajne nicki do CS:GO – jak zmienić nick i jakie są najlepsze pseudonimy?

0

 Nicki do CS:GO to kluczowa sprawa – to właśnie za ich pośrednictwem rozpoznają nas inni gracze, w tym również kompani z naszej drużyny. Znakomita większość osób rozpoczyna zabawę w CS:GO od jakiegoś standardowego pseudonimu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wymyślić (lub wygenerować, o czym za chwilę) własne fajne nicki do CS:GO – to wręcz część zabawy!W tym tekście nie tylko podpowiadamy, jak zmienić swoją nazwę użytkownika w grze, przedstawiamy także narzędzie pozwalające stworzyć najlepsze nicki do CS:GO, czyli generator. Dowiecie się również, co to są spocone nicki w CS:GO.  Jak zmienić nick w CS:GO?

  W wydawanych przed laty wersjach Counter-Strike’a wymyślanie sobie pseudonimu nie było obarczone żadnymi ograniczeniami. Obecnie sytuacja nie jest już taka prosta, bowiem nicki w CS:GO to jednocześnie nazwy profili na Steamie

  Co się z tym wiąże? Aby zmienić nick w CSGO, trzeba wejść w ustawienia Steama i tam zmienić nazwę profilu. Gra Valve automatycznie ściągnie nowy pseudonim z naszego konta. Dokładna instrukcja, jak dokonać takiej zmiany, znajduje się poniżej.

  • Otwórz Steama.
  • Kliknij nazwę użytkownika w menu w górze okna.
  • W rozwijanym menu najedź kursorem na opcję „Wyświetl mój profil”.
  • Następnie odszukaj opcję „Edytuj profil”, którą widać na poniższym screenie. 
  Nicki do CS:GO – jak je zmieniać?
  • Po kliknięciu trafisz do formularza edycji profilu. W polu opisanym jako „NAZWA PROFILU” podaj nazwę, którą chcesz, aby inni gracze widzieli jako Twój nowy nick w CSGO. 
  • Kliknij „ZAPISZ” na dole formularza, po czym wejdź do gry, aby upewnić się, że wybrany pseudonim poprawnie się wyświetla.

  Postępuj wedle powyższych instrukcji, ilekroć zechcesz zmienić swoją nazwę w CSGO. Nie obowiązuje żaden limit zmian, więc spokojnie możesz sprawdzić wszystkie najlepsze nicki do CS:GO i żonglować nimi, jak tylko chcesz.

  Po co zmieniać swój nick w CS:GO?

  Przede wszystkim – dla zabawy! Może się wydawać, że skoro mnóstwo osób gra w strzelankę Valve, to wszystkie najlepsze nicki do CS:GO są już zajęte, ale to nieprawda. Zawsze znajdzie się niewykorzystany pomysł, trzeba tylko trochę wyobraźni i inspiracji.

  Warto też zmienić nick, jeśli dołączamy do jakiegoś teamu lub klanu. Podczas grania można bowiem dodać sobie do pseudonimu tzw. tag, czyli skrótową nazwę drużyny. W ten sposób wiadomo, kto na serwerze współpracuje ze sobą, a my z kolei od razu widzimy na ekranie, kiedy ktoś z naszej drużyny zastrzeli wroga lub sam zostanie pokonany.

  Czy mówi Ci coś zwrot „spocone nicki w CS:GO”? Określenie „spocone” przyjęło się w innej grze (Fortnite) i jest używane w odniesieniu do elementów wyposażenia, emotek czy nicków. Podobnie rzecz wygląda w CSGO – podczas gry na pewno natrafisz na totalnych „spoceńców”, a rozpoznasz ich właśnie po nickach.

  Warto sprawdzić, czy wybrany pseudonim prawidłowo się wyświetla – przed decyzją sprawdźcie jednak wszystkie fajne nicki do CS:GO!
  Warto sprawdzić, czy wybrany pseudonim prawidłowo się wyświetla – przed decyzją sprawdźcie jednak wszystkie fajne nicki do CS:GO!

  Nikt nie potrafi jednoznacznie powiedzieć, co to znaczy, że dany nick jest „spocony”, ale to określenie odnosi się do osób wyjątkowo tryhardujących i grindujących statystyki, zamiast cieszyć się rozgrywką. Podobne osoby można rozpoznać po symbolach, jakie wstawiają do pseudonimów w CSGO, i używanych unikatowych czcionkach.

  Fajne nicki do CS:GO – najlepsze pomysły

  Poniżej podajemy nasze propozycje na fajne nicki do CS:GO. Ze względu na to, że mogą być one zajęte, traktujcie je jako sugestie i inspiracje do tworzenia własnych pseudonimów. Zgodnie z tym, co wiemy, najlepsze nicki do CS:GO to temat zajmujący graczy od lat, więc rywalizacja o najlepszą nazwę jest naprawdę gorąca!

  To nie koniec ułatwień. Nicki do CS:GO stworzysz też z pomocą niniejszego generatora. Wystarczy wkleić do niego swój pomysł, a generator go przerobi – zmieni czcionkę lub dołoży dodatkowe symbole. Każdą propozycję można skopiować i przekleić do profilu na Steamie, wedle podanej powyżej instrukcji.

  Czym jeszcze warto się posiłkować? Inspiracje na najlepsze nicki do CS:GO można czerpać z wielu źródeł, np. z własnych cech i przymiotów charakteru.

  Oto propozycje na fajne nicki do CSGO:

  • VACation
  • Airwaks 
  • HotshotGG 
  • Carry Potter
  • Clutch Norris
  • OneShotWonder
  • Beetle Juice
  • Steven Cry
  • Matt Wiff
  • Gandalf the Spray
  • xQc
  • Pimple
  • Bubble Gun
  • John Luke Pick Hard
  • Captain Vac Sparrow
  • All Brain No Aim
  • Game of Throws
  • Names Opacity
  • De_eznuts
  • VACcinaton
  • Spruce Willis
  • anonymouse
  • The Silver Smurfer
  • Tiger Tooth
  • Lightning Strike
  • tin_foil_hat
  • Another one bites de_dust
  • A Dance With Deagles
  • J. Robert AWPpenheimer
  • Jim Carry
  • Sir Cumalot
  • Albus Doubledoors
  • Mariah Carry
  • Gandalf the Gray-k
  • Jollofmeister
  • cowgirl_up
  • LocalElite
  • Tyrion LANnisters
  • de_dos2
  • PistolPrincess
  • ThAWP Park
  • Frag Hard Die Hard
  • Friendly Fire
  • Demo Day
  • Bonus Round
  • Beef_sister
  • Smoke Screen
  • GetSmoked
  • The Empire Strikes VAC
  • Decoy Grenade
  • BrainWorms
  • Jean Claude VACban
  • TheFlashiest
  • ToxicToe
  • kiss-my-knife
  • Nate
  • d1ldo_swaggins
  • Triggerbots
  • PokaYolo
  • Dancing With The Deagles
  • Savage
  • PimpinAintEasy 
  • I Lagged
  • NoobPredator
  • GetWiped
  • TheFartlessKiller
  • Yuck Fou
  • Untameable
  • CouchKing
  • Ariana Grenade
  • Chauvinist
  • Kick Chick
  • Cereal Killer
  • Aimhack.exe
  • Still Ragin
  • Wallhack.exe
  • TwoDeaglesOneAWP
  • Garbageman
  • Sparky
  • MenInVAC
  • Despair
  • Intensified
  • Mindly
  • Skies
  • Immortal
  • Atomic
  • Burden
  • Revival
  • Ruthless
  • Golden
  • General
  • Deadly
  • Starlight
  • Silent
  • Realist
  • Cyber
  • Reindeer
  • Nightmare
  • Jaded
  • Complex
  • Chilly
  • Diablo
  • Desire
  • Hitman
  • Supreme
  • Pride
  • Papillon
  • Entity
  • Vulcan
  • Offense
  • Dominator
  • Maniac
  • AwptimusPrime
  • Moonlight
  • Bandit
  • Amnesia
  • Mystic
  • Alien
  • Striker
  • TalkingBen
  • Witcher
  • Strider
  • Raven
  • Rookie
  • Underdog
  • Genius
  • Design
  • Energy
  • Weaponized
  • Valdimus
  • Zapper
  • Reflex
  • Dynamic
  • Temple
  • Flamie
  • Equalizer
  • Rogue
  • Aegis
  • Primal
  • Pierce
  • Astronaut
  • Regret
  • Riddle
  • Buffy
  • Irregular
  • Virtuous
  • Ripper
  • Voodoo
  • Sapphire
  • SoulTaker
  • Sinned
  • Islander
  • Shino
  • Majesty
  • Terror
  • Lucid
  • Eclipse
  • Cursed
  • Crucial
  • Blessed
  • Carnage
  • Invincible
  • Blaze
  • Simplified
  • Nation
  • Paradox
  • Codex
  • Turbo
  • Forfeit
  • Giave
  • Bloody
  • Justice

  Zachęcamy do eksperymentowania z powyższymi propozycjami. Można je bezpośrednio przekleić do generatora i otrzymać w ten sposób fajne nicki do CS:GO. Warto dodać „PL” na końcu nicka albo nazwę ulubionego zespołu e-sportowego, pobawić się wielkością liter lub posklejać ze sobą kilka słów.

  Post a Comment

  0 Comments
  * Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

  buttons=(Accept !) days=(20)

  Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
  Accept !