Najlepsze mody do The Sims 4. 7 modyfikacji, które wzbogacą wrażenia z gry w Simsy. Jak je zainstalować?

0

Jesteś fanem The Sims 4, ale ostatnio rozgrywka zaczęła Cię nudzić i czegoś Ci w niej brakuje? Dzięki tym modyfikacjom możesz wprowadzić do własnej gry trochę świeżego polotu, sprawdź czy wszystkie znasz!

Podstawowa wersja gry The Sims 4 oferuje ograniczone możliwości gry. Na ratunek zostały stworzone modyfikacje, które pozwalają na praktycznie wszystko. Przedstawiamy te, bez których nie warto grać.

mody do the sims 4

The Sims - popularne gry symulacyjne

Ponad dwadzieścia dwa lata temu ukazała się pierwsza część The Sims. Na początku „Jedynka” była prostą aplikacją, która pozwalała użytkownikom budować własne domy. Dopiero później deweloperzy odkryli, że byłoby interesujące, aby mieszkańcy oceniali nasze budowle. W ten sposób powstały „Simsy” w dzisiejszej formie, które koncentrują się przede wszystkim na prowadzeniu życia wirtualnych graczy.

Z roku na rok, wraz z kolejnymi odsłonami The Sims powstają też coraz to nowsze dodatki do gry, których zadaniem jest urozmaicenie rozgrywki. Obecnie króluje oczywiście The Sims 4, z dodatkami takimi jak między innymi:

 • Uniwersytet,
 • Wilkołaki,
 • Zostań gwiazdą,
 • Miejskie życie,
 • Cztery pory roku,
 • czy Ślubne historie.

Mody do The Sims 4

Oprócz oficjalnych rozszerzeń i DLC, które tworzą deweloperzy z Electronic Arts, powstają również modyfikacje fanowskie. Niektóre z nich dodają jedynie elementy kosmetyczne, takie jak meble czy ubrania, jednak są też takie, które pozwalają np. na dodanie wątku fabularnego czy poszerzenie ścieżek kariery Simów.

Jak zainstalować i pobrać mody do The Sims 4?

 1. Pobierz pliki moda ze strony internetowej, takiej jak np. Mod The Sims;
 2. Otwórz pobrany folder .zip;
 3. Zaznacz wszystkie znajdujące się w nim pliki i przeciągnij je do folderu z modami, który znajduje się w Nazwa_użytkownika/Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4 Mods;
 4. Kiedy mody już się skopiują, uruchom swoją kopię The Sims 4;
 5. Pójdź do menu opcji, a następnie wybierz "opcje gry" i "inne";
 6. Zaznacz opcję "Pozwól na uruchamianie modów";
 7. Uruchom ponownie grę. Skopiowane mody powinny być już dostępne.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

buttons=(Accept !) days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !